konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Każdy, kto musi zmienić umeblowanie w salonie, sypialni czy pokoju dziennym, powinien dobrze przemyśleć wybór wyposażenia, które ma mu towarzyszyć codziennie przez wiele lat. Umeblowanie może wpływać na samopoczucie oraz komfort życia wszystkich domowników.

Efektowny design zapewniają polskie meble dostępne w ofercie sklepu internetowego Talukko.com. Designerskie szafki, komody i biurka to przykładowe propozycje, które można znaleźć w kolekcjach przygotowywanych we współpracy z wybitnymi projektantami i rzemieślnikami. Sprzedawca proponuje produkty, które cechują się dopracowanym w każdym detalu wyglądem oraz godną uwagi funkcjonalnością. Klienci chętnie robią zakupy w tym sklepie online również z powodu przystępnych cen i dostępu do profesjonalnej obsługi, która gwarantuje niezbędne doradztwo techniczne.

60- � Poznań, ul. Marii Kuncewiczowej 4/0

NIP: 7792443112

https://talukko.com/

2020-04-12 22:00:00

Polskie meble design

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B