konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Kominek to ponadczasowa ozdoba domu, na którą niestety nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Aby go zamontować, należy dysponować dużą powierzchnią najlepiej w salonie. Oryginalny element wyposażenia salonu lub sypialni dodaje ciepła i niepowtarzalnej atmosfery w pomieszczeniu. Sprawia, że wnętrza są ciepłe i miłe w odbiorze.

Kominek z płaszczem wodnym jest przystosowany do intensywnego palenia. Prócz ciepła, jakie daje w pomieszczeniu, wykorzystuje się go do ogrzania wody użytkowej. W produktach tego typu zastosowano technologie i materiały, które tworzą wydajny, ekonomiczny i ekologiczny wkład o wysokiej sprawności. Korpus i front produktu są odporne na działanie wysokich temperatur dzięki wysokogatunkowej stali. A wbudowane płomieniówki i wysoki chopuch zwiększają powierzchnię ciepła. Kominki gazowe w Wielkopolsce oferuje salon firmowy Kominki i Odkurzacze centralne Foremski.

62-081 Przeźmierowo , ul. Rynkowa 56/0

NIP: 787-106-53-60

https://www.foremski.com.pl/

2020-05-18 00:00:00

Kominki gazowe wielkopolska

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B