konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Na stronie internetowej maszyny-szwalnicze.pl oferowany jest szeroki wybór urządzeń krawieckich przeznaczonych dla początkujących, jak i dla specjalistów w dziedzinie szycia. Jednym z najpopularniejszych modeli jest maszyna Juki, która od lat ceniona jest przez prawdziwych krawców poszukujących urządzeń łączących w sobie wysoką jakość, praktyczność i niezawodność.

Maszyny do szycia z tej serii cieszą się dużym zainteresowaniem z kilku powodów. Przede wszystkim są dostępne w atrakcyjnej cenie i charakteryzują się wieloma funkcjami ułatwiającymi pracę. Doskonale sprawdzają się podczas szycia grubych i cienkich materiałów, a także tych delikatnych i elastycznych. Dodatkowo zapewniają możliwość regulacji tempa pracy, długości i gęstości ściegów, a także ich ilości. To duże udogodnienia, które od lat doceniają współcześni klienci.

 

15-666 Białystok, ul. Niska 3/0

NIP: 5421694356

https://maszyny-szwalnicze.pl/

2020-05-06 00:00:00

TECHMASZ - Cezary Kalinowski • Maszyna juki

Creek Melioracje Marek Ruczaj

17207 Czyże, ul. Czyże 19

Top Design

15002 Białystok, ul. Henryka Sienkiewicza 55A

City Interhotels sp. z o.o. sp. k.

15727 Białystok, ul. Hetmańska 46