konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Nawet najlepszy samochód nie jest urządzeniem niezawodnym. W każdej chwili może dojść do awarii silnika, uszkodzenia elektroniki, co uniemożliwi dalszą jazdę. W takiej sytuacji kierowca nie powinien działać pod wpływem emocji i dzwonić do pierwszej firmy świadczącej usługi holownicze. Niektóre nie dysponują odpowiednim sprzętem, inne naliczają znaczne koszty za dojazd do klienta. Kogo wybrać?

Cartrans Dawid Pikuła oferuje profesjonalne holowanie w Dąbrowie Górniczej oraz innych miejscowościach. Firma jest doskonale wyposażona w różnego typu pojazdy, działa całodobowo i świadczy również dodatkowe usługi, takie jak dowóz benzyny, wymianę koła, naładowanie akumulatora czy drobne naprawy. W przypadku stłuczki istnieje możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego z OC sprawcy.

Warto skorzystać z oferty sprawdzonej, rzetelnej firmy, która dba o klientów.

41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Tworzeń 170/0

NIP:

http://slask-laweta.pl/

2020-06-17 00:00:00

Holowanie dąbrowa górnicza

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b