konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dla wielu osób nauka języka obcego nie należy do rzeczy łatwych i przyjemnych. Inni natomiast uwielbiają się ich uczyć. Każdy na naukę ma inną metodą. Bardzo dużym powodzeniem i zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju kursy prowadzone przez szkoły językowe. Tego typu szkolenia przeprowadzane są na różnych poziomach zaawansowania. 

Kurs języka szwedzkiego w Warszawie przeprowadzany przez Centrum Europy to zajęcia bardzo efektywne prowadzone przez doświadczonych nauczycieli. Do przekazywania wiedzy wykorzystywane są najlepsze metody. Nauka zarówno języka szwedzkiego, jak i innych odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania. Osoby, które posiadają już jakieś umiejętności, mogą wykonać przed zapisaniem się kurs poziomujący, który pomoże ustalić, na jakim poziomie jest posiadana wiedza i zapisać do odpowiedniej grupy. 

00-686 Warszawa, ul. Wspólna 56/0

NIP:

https://ce.edu.pl/

2020-04-25 00:00:00

https://ce.edu.pl/ | Kurs szwedzkiego warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a