konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Każdy potrzebuje opieki zdrowotnej. Nie tylko ludzie wymagają wizyty u lekarza, ale też zwierzęta trzeba czasami umówić na wizytę u specjalisty. Tylko wtedy bowiem będzie można mieć pewność, że pupil znajduje się pod odpowiednią opieką, a wszelkie pojawiające się przypadłości zostaną na czas wyleczone. 

Dzięki temu, że w Elblągu znajduje się lecznica weterynaryjna, w której doświadczeni specjaliści zajmują się leczeniem czworonogów, każdy właściciel może mieć pewność, że jego zwierzę znajdzie się pod opieką. Niezależnie od tego, czy to pies, kot, chomik, czy inne zwierzę - zostanie zdiagnozowane z największą starannością. 

Na stronie dogtorzy.pl znajdują się szczegółowe informacje, z którymi warto się zapoznać przed umówieniem wizyty. Dostępne tam dane kontaktowe pozwolą na to, by w każdej sytuacji móc zadzwonić i skorzystać z pomocy specjalisty. 

82-300 Elbląg, ul. Fromborska 2a/0

NIP: 5783122413

https://www.dogtorzy.pl/

2020-04-13 00:00:00

Przychodnia Weterynaryjna DOGTORZY spółka cywilna  - Lecznica weterynaryjna elbląg

ACLARI DIAMONDS

10550 Olsztyn, ul. Adama Mickiewicza 9

Pol-Aura

11001 Dywity k/Olsztyna, ul. Różnowo 62e

Dom Seniora „Gołębi Dwór”

14200 Iława, ul. Kamień Mały 1C