konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Warsztat czy hala produkcyjna, gdzie musi być wykorzystane sprężone powietrze, wymaga zakupu odpowiedniego kompresora. Nie są to konstrukcje najtańsze, dlatego, gdy koniecznością staje się sprężarka śrubowa, często najważniejsza jest cena. Przedsiębiorstwo SYSTEM-TECH z Poznania oferuje duży wybór owych kompresorów, charakteryzujących się właśnie dobrym stosunkiem parametrów, mocy i wydajności do ponoszonego przy zakupie kosztu.

Oprócz sprzedaży tamtejsi fachowcy zapewniają też doradztwo i pomoc w optymalnym dopasowaniu danego urządzenia do potrzeb zakładu lub warsztatu. Porada dotyczy zresztą nie tylko samego kompresora, ale i współpracującego z nim zbiornika sprężonego powietrza. Wybór jest naprawdę duży, a kolejną zaletą skorzystania z oferty jest bardzo szybka (wręcz błyskawiczna) realizacja zamówienia.

61-329 Poznań, ul. Głuszyna 58/4

NIP:

https://www.system-tech.com.pl/

2020-07-07 00:00:00

Sprężarka śrubowa cena

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B