konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dzięki ubraniom reklamowym pracownicy prezentują się znakomicie podczas wydarzeń biznesowych. Na koszulkach, bluzach i spodniach może znaleźć się logotyp firmy i hasło. Hurtownia odzieży reklamowej PromoEfekt zaopatruje wiele firm w ubrania JHK. Dystrybutor ubrań dba o poprawną i atrakcyjną identyfikację wizualną danej firmy, marek i produktów.

Wysokiej jakości odzież pochodząca od sprawdzonych producentów zapewnia pracownikom wygodę noszenia. Ubrania wykonane są z najlepszej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia. Najchętniej kupowaną odzieżą reklamową są koszulki, t-shirty i bluzy. Są wygodne i oddychające. Nadają się do pracy nawet w trudnych warunkach. Praca w obniżonej temperaturze wymaga odpowiedniego zabezpieczenia przed zimnem. Tutaj najlepiej sprawdzą się bluzy polarowe, które znakomicie izolują ciepło.

28-100 Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 126/0

NIP:

http://www.promoefekt.pl/

2020-05-14 00:00:00

Promoefekt.pl • Hurtownia odzieży reklamowej

Skybar

26200 Kornica, ul. Zielona 11

Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

26065 Piekoszów, ul. Źródlana 26