konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Podjęcie kariery jako zawodowy pilot wymaga ukończenia kilku kursów oraz zainwestowania sporej ilości kapitału i czasu w zajęcia zarówno praktyczne, jak i teoretyczne. W Polsce funkcjonuje kilka szkół pilotażu, a jedną z najczęściej polecanych jest Goldwings Flight Academy. Absolwenci wyrażając opinie na temat odbytych kursów, podkreślają wysokie kompetencje instruktorów oraz ich partnerskie podejście do kursantów, połączone z wysokimi wymaganiami, co przy tak odpowiedzialnym zawodzie, jak pilot samolotów pasażerskich jest bardzo istotne.

W ofercie Goldwings Flight Academy funkcjonują przejrzyste zasady, z góry wiadomo, jaka jest pełna kwota za każdy kurs. Co więcej, kursanci bardzo chwalą sobie system zapisów na zajęcia praktyczne. Można tego dokonać przez biuro firmy albo samodzielnie zarezerwować przez dedykowany system online.

01-471 Warszawa, ul. Narwik 12/0

NIP: 9512396187

https://forum.infor.pl/topic/453450-opinie-o-goldwings-flight-academy

2020-05-05 00:00:00

Goldwings

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6