konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Nawet niewielka stłuczka na drodze może skutecznie zablokować działanie pasów w samochodzie. System bezpieczeństwa nie może dopuścić do tego, żeby zostały one luźne podczas nagłego zdarzenia. Odblokowanie pasów jest bardzo trudno i wręcz niemożliwe w warunkach garażowych. Dlatego ich demontażem i regeneracją zajmują się specjaliści z firmy Seatbelts, którzy potrafią zregenerować pasy od każdego pojazdu. 

Regeneracja pasów bezpieczeństwa pozwala na ich powtórne użycie, bez obaw, że coś w nich nie zadziała. Klienci mają pewność, że otrzymują produkt wielokrotnie sprawdzony i dopasowany do konkretnego auta. Zamówienia można składać również na kupno nowych produktów. Oferta dotyczy zarówno pełnych zestawów, jak i elementów na przód i tył auta. Prezentowana firma prowadzi także sprzedaż zderzaków do Mercedesów. 

67-400 Wschowa, ul. Siedlnica 30/0

NIP: 9251836858

https://seatbelts.pl/

2020-04-26 00:00:00

SEATBELTS | Pasy bezpieczeństwa regeneracja

Demar Tomiak

65386 Zielona Góra, ul. Budowlana 6

KlimaWent Gorzów - Łukasz Jaworowski

66400 Gorzów Wielkopolski, ul. 9 Maja 3D

Dźwigi Maciejewski

66225 Szczaniec, ul. Myszęcin 79