konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Nauka języka angielskiego w obecnych czasach jest niezwykle ważna. Umiejętność tego języka przydaje się w pracy, podczas podróży czy komunikowania się z osobami z innych krajów. Szkoły, szczególnie te niepubliczne stawiają na naukę angielskiego, ale nie tylko. W ofercie tych placówek znajdują się także inne zajęcia, które to pomagają rozwijać pasję dziecka. W Warszawie na Ursynowie niepubliczna szkoła podstawowa cieszy się sporym zainteresowaniem. Właśnie tam poziom edukacji jest wysoki.

Dzieci w tej placówce mogą korzystać z ciekawych zajęć pozalekcyjnym. Atutem tego miejsca są też zdrowe posiłki, które to przygotowywane są na miejscu. Doświadczona kadra nauczycielska oraz nieliczne klasy są dodatkowymi atutami szkoły. Informacje na jej temat znajdują się na stronie internetowej aurus.edu.pl.

02-822 Warszawa, ul. Poleczki 7/0

NIP: 9512377669

https://aurus.edu.pl/

2020-04-29 00:00:00

AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa • Szkoła podstawowa warszawa ursynów

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a