konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Rolety plisowane charakteryzują się wyjątkowym mechanizmem działania, ponieważ zwijają się w harmonijkę. Dzięki takiemu systemowi można je rozwijać na dowolnej wysokości okna, aby wpuścić odrobinę światła od góry lub od dołu. Składając zamówienie w firmie Mega Grup, można zdecydować o wymiarach i sposobie montażu, ale także wybrać konkretny rodzaj materiału, z którego zostaną wykonane. W ten sposób będą idealnie dopasowane do konkretnego charakteru danego pomieszczenia.

W Poznaniu plisy produkowane są tylko i wyłącznie z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu odporne są na uszkodzenia i posiadają tkaninę, na której nie osadza się kurz, dlatego są również bardzo proste w utrzymanie czystości. Do kuchni najlepszym produktem jest roleta plisowana z tkaniną odporną na wilgoć. Natomiast do pokoju, który narażony jest na intensywne promieniowanie słoneczne, należy zastosować tkaninę refleksyjną, która będzie odbijać promienie słońca, aby nie dochodziło do nadmiernego nagrzewania pomieszczenia.

60-111 Poznań, ul. Stęszewska 5/0

NIP: 7791021047

http://mega-grup.com.pl

2020-05-10 00:00:00

Plisy poznań

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B