konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma godzinami spędzonymi nad tym, jak znaleźć nowych klientów i zwiększyć przychody, lecz także nad kwestią, w jaki sposób ograniczyć wydatki i koszty. Wiele osób doskonale widzi po otrzymywanych fakturach, że znaczną ilość zasobów pieniężnych przeznaczanych jest na kwestie związane z energią. Jest to szczególnie bolesne w firmach produkcyjnych, dlatego też, zamiast się na to godzić, lepiej jest zacząć działać i skorzystać z usług takich podmiotów, jak na przykład Ekoprodet.


Wymienione wyżej przedsiębiorstwo w swojej ofercie posiada między innymi audyt efektywności energetycznej. Jest to badanie, które wykrywa źródła zużywanej energii, po czym następuje analiza danych, których efektem są zalecenia audytora, gdzie i w jakim stopniu mogą zostać poczynione oszczędności. W takim dokumencie jednak znajdą się nie tylko wymienione kwestie, a także sposoby na to, jak tego po prostu dokonać i na jakie inwestycje należy się przygotować. Należy jednak pamiętać, że jednak wydatki na inwestycje w efektywniejsze pozyskiwanie energii, bardzo szybko się zwrócą.

61-245 Poznań, ul. Os. Rusa 45/1

NIP: 7821016164

https://www.ekoprodet.pl/

2020-06-01 00:00:00

Audyt efektywności energetycznej | https://www.ekoprodet.pl/

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B