konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Międzynarodowy transport to znakomita opcja dla osób wyjeżdżających za granicę do pracy. Kilkanaście godzin spędzonych na spokojnej lekturze czy oglądaniu filmów to komfort nie do pogardzenia. Zapewni go firma z Chojnic, która realizuje przewozy osób do Niemiec.

Cztery razy w tygodniu nowoczesne busy firmy wyruszają w trasy z wielu miejscowości województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, części warmińsko-mazurskiego i lubuskiego oraz wielkopolskiego. Kadrę firmy stanowią kierowcy, którzy mają wieloletnie doświadczenie i doskonale znają zachodnie drogi. Podczas jazdy dbają o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Firma posiada wszelkie konieczne licencje i certyfikaty obowiązujące w międzynarodowym transporcie. Działa zgodnie z zasadą, że zadowolony klient jest kluczem do sukcesu. Opinie pasażerów potwierdzają kompetencję i fachowość kierowców oraz zapewnienie bezpiecznej podróży. Rezerwacja przejazdu jest prosta, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na internetowej stronie busydoniemiec.pl.

89-600 Chojnice, ul. Marcina Kasprzaka 30/0

NIP: 5552109128

http://busydoniemiec.pl/

2020-05-10 22:00:00

http://busydoniemiec.pl/ | Przewozy osób do Niemiec

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44