konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Transport to proces wymagający odpowiedniego przygotowania logistycznego. Nie każda firma posiada wystarczające środki oraz możliwości, by zlecić spedycję własnemu działowi logistyki. Warto w takiej sytuacji zwrócić się o pomoc do wyspecjalizowanej jednostki, takiej jak np. spółka Uni - logistics, która kompleksowo  zajmie się realizacją zlecenia.

Jednym z obszarów działania firmy są przewozy w temperaturze kontrolowanej, do której niezbędne są odpowiednie opakowania, a także wyposażone w agregaty prądotwórcze naczepy, chłodnie, kontenery. Kontrolowanie temperatury w trakcie przewozu niektórych grupy towarów, jak np. owoce i warzywa pozwala uniknąć ich psuciu się. Szeroka wiedza oraz doświadczenie pracowników pozwala w kompleksowy sposób zorganizować cały łańcuch logistyczny potrzebny do prawidłowego zorganizowania przewozu ładunku z punktu wyjściowego do punktu docelowego.

81-339 Gdynia, ul. Polska 19/0

NIP: 9581554011

https://unilog.eu

2020-06-04 00:00:00

Przewozy w temperaturze kontrolowanej

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44