konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Sporo osób zaniedbuje obecnie własne zdrowie, tłumacząc, że nie mają czasu na wizyty lekarskie. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba zwalniać się z pracy, czy rezygnować z codziennych zajęć, aby móc skorzystać z porady medycznej. Na stronie internetowej ogolnopolskaprzychodniaonline.pl dostępna jest profesjonalna konsultacja lekarska online, podczas której lekarz przeprowadza wywiad medyczny i stara się zdiagnozować problem. 

Na portalu internetowym dostępni są m.in. pediatrzy, kardiolodzy, ginekolodzy, a nawet psycholodzy i okuliści! Specjaliści mogą szybko zinterpretować dostarczone wyniki badań, wystawić e-receptę oraz przedstawić plan leczenia. Pacjenci muszą wcześniej umówić się na określony termin wizyty oraz dokonać stosownej płatności, a następnie być dostępnym online o wybranej porze.

- , ul. /

NIP:

https://ogolnopolskaprzychodniaonline.pl

2020-06-17 00:00:00

Konsultacja lekarska online

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

03189 Alicante, ul. Calle Isla Tabarca 2

Posmakujto!

00000 ---, ul. -- 0

Bulgaria Street

8000 Burgas, ul. Mitropolit Simeon 3