konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Hale Namioty S.C. to firma, która od wielu lat znajduje się w ścisłe czołówce producentów hal namiotowych. W jej rozbudowanym asortymencie można znaleźć dziesiątki rozwiązań, które potrafią sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających konstruktorów. Unikalna konstrukcja, starannie wyselekcjonowane materiały oraz indywidualne podejście do każdej realizacji, to połączenie, które pozwala wspomnianej marce cieszyć się dużą popularnością w całym kraju.

Do najważniejszych kategorii produktowych powyższego przedsiębiorstwa należy ta, w której znajdują się namioty przemysłowe. Stanowią atrakcyjną alternatywę dla budynków murowanych - mnogość możliwych do wykorzystania materiałów, szybki montaż, brak konieczności wylewania fundamentów - to jedynie część z zalet opisywanych obiektów. Do tego dochodzi stosunkowo niska cena, a także cała niezbędna funkcjonalność.

62-060 Stęszew, ul. Lipowa 6/0

NIP: 7773231923

https://www.halenamioty.com.pl/

2020-06-29 00:00:00

Namioty przemysłowe na halenamioty.com.pl

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B